Зі святами, дорогі жителі Сумщини!

Напередодні Дня Незалежності України ми відзначаємо свято вшанування одного з трьох символів нашої держави – Державного Прапора України.

Згадаймо, щоб визначитися з цим важливим державним символом, знадобилося спеціальне засідання парламенту із залученням істориків.

І опісля проголошення незалежності нашо держави, Верховна Рада України 28 січня 1992 року прийняла постанову про затвердження державним прапором України національного прапора, а 23 серпня 2004 року було офіційно встановлене державне свято – День державного прапора України.

Шановні краяни! Прийміть вітання і побажання з нагоди двох найвеличніших національних свят нашої державності – Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності України!

Для всіх нас, безсумнівно, Державний Прапор є символом суверенітету нашої рідної України.

Синій та золотистий кольори – це поєднання чистого світлого неба, яке схиляється над жовтим кольором хлібного поля.

А 27-й День Незалежності України – це знаменний день демократії та громадської злагоди всіх українців.

Він, беззаперечно, є найважливішим етапом в історії розвитку держави. Адже майже тисячу років українці прагнули жити вільно та сповідувати свої традиції на своїй рідній землі.

І в нинішні неспокійні часи йде боротьба і за незалежність, і мир, і цілісність України.

Бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, мирного неба та ясного сонця, взаєморозуміння, злагоди, спокою і добробуту.

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.