Тетяна Головко: «Унікальні роботи, унікальні люди, унікальні композиції – це те, що Сумщина продемонструвала киянам…»

«Унікальні роботи, унікальні люди, унікальні композиції – це те, що Сумщина продемонструвала киянам. Наша область вразила жителів столиці своєю автентичністю і творчою багатогранністю», – зауважила заступник голови Сумськоъ обласної ради Тетяна Головко під час Всеукраїнського експо-проекту «Мистецькі жнива – 2018».

На дыйстві, приуроченому до 27-ї річниці Незалежності України, яке відбулося у Києві, майстри з усіх куточків Сумщини репрезентували культурно-мистецьку виставку «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

На ній було представлено понад 400 творів декоративного мистецтва провідних майстрів та аматорів області, які зберігають та розвивають народні художні традиції різьблення, ткацтва, вишивки, вибійки, витинання, лялькарства, декоративного розпису.

Учасників мистецького дійства відзначили подяками Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім», а гості заходу – брати Дмитро та Назарій Яремчуки – подарували всім присутнім пісню «Слов’яночка» та подякували аматорам народної творчості за яскраві виступи.

«Наша область була першою на «Мистецьких жнивах». Ми продемонстрували своєрідний майстер-клас із організації заходу іншим областям України, бо нам є чим пишатися. Мені дуже приємно, що разом з нами успіхам сумчан радіють і наші земляки, які проживають у Києві і завітали на експо-проект», – підкреслила Тетяна Головко.

Відзначимо, що Тетяна Головко є виконуючої обов’язки голови Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.