Дорогі жителі Сумщини!

19 серпня православна церква відзначає Преображення Господнє, а у народі називають це свято – Яблуневий Спас.

Відомо, що Преображення Господнє – це свято, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа. Він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та дивами, вирішив ще особливим чином довести учням славу свого Божества.

Преображення показало наявність в Ісусі подвійної природи – божественної та людської.

При Преображенні було явлення Сина при свідченні Батька і Святого Духа, тобто, явлення усіх ликів Святої Трійці.

Під час цього не сталося зміни божественної природи Христа, а навпаки, його божественність була виявлена у його людській природі.

Нехай Ваші життя будутьрадісними і світлими – як свято Преображення Господнього!

Бажаю всім Вам здоров’я, щастя в кожній родині, гармонії в кожному серці, благополуччя та достатку, мирного неба і ясного сонця!

З Яблуневим Спасом!

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.