На Буринщині планується видати літературний альманах «Елегія-3»

Сьогодні, 17 серпня 2018 року, на Буринщину завітав депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха.

У ході бесіди з головою Буринської районної ради Євгенієм Рябоконем було порушено ряд проблемних питань життя району.

Також за ініціативи Євгенія Рябоконя на зустріч був запрошений журналіст, письменник, поет Іван Житник.

З ним обговорили питання про втілення в життя випуску альманаху «Елегія-3».

Сергій Демеха підтримав цю ідею, та пообіцяв всіляко сприяти випуску альманаху.

У свою чергу Іван Житник подарував депутатові обласної ради примірник альманаху «Елегія-2», подякував за розуміння та висловив надію на подальшу співпрацю.

Зауважимо, що Іван Житник був упорядником і одним з авторів двох попередніх літературних альманахів – «Елегія (2004 рік видання) та «Елегія-2» (2014 рік видання).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.