До Анатолія Річкаля, першого заступника голови Сумської обласної ради, звертаються жителі Сумщини з наболілими питаннями…

Сьогодні, 14 серпня 2018 року, Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, провів прийом жителів Сумщини з особистих питань.

Зокрема, до Анатолія Яковича звернулося чотири заявника з Сум та Сумського району.

Одна заявниця порушила питання щодо врегулювання конфлікту з сусідами.

Анатолій Річкаль надав роз’яснення та дав доручення правоохоронним органам з’ясувати обставини справи та вирішити питання відповідно до чинного законодавства.

Також за допомогою звернулася сумчанка з проханням допомогти відшкодувати кошти, які вона витратила на проведення судово-медичної експертизи за межами області.

Їй надано роз’яснення спеціалістами судово-медичної експертизи.

До Анатолія Річкаля на прийомі відвідувачі зверталися і щодо матеріальної допомоги на довготривале лікування.

На усі звернення він пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, і підкреслив, що всі проблемні питання потребують детального вивчення, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.