Погода на Сумщині з 1 по 5 серпня 2018 року: спека...

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СМЩИНА, протягом попереднього періоду вночі температура складала плюс 20 градусів, а інколи вдень повітря прогрівалося й до +30 і вище.

Отак непомітно вже й закінчився липень, а сьогодні свій лік розпочав заключний місяць літа – серпень.

І починається він доволі спекотно. Адже протягом нинішнього тижня повітря вдень прогріватиметься до плюс 28-30 градусів.

А нічна температура сягатиме +20-22 градуси.

Дощів не очікується – настане суха й спекотна погода.

Втім, у природи немає поганої погоди…

На світлині: річка Терн.

Фото Віти Журби (смт Терни).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.