У Москві українець Олександр Усик битиметься за звання абсолютного чемпіона світу з боксу у важкій вазі проти росіянина Мурата Гассієва

Чемпіон світу за версіями WBO і WBC у важкій вазі українець Олександр Усик і чемпіон світу за версіями WBA і IBF в тій же категорії росіянин Мурат Гассієв зважилися перед фінальним боєм Всесвітньої боксерської серії. Церемонія зважування пройшла в Москві за день до поєдинку на площі біля кінотеатру Росія.

Суперники показали однакову вагу – 89,9 кілограма (при ліміті важкої ваги 90,7 кілограма).

Як відомо, фінал WBSS відбудеться в суботу, 21 липня 2018 року, в Москві.

На кону стоять звання абсолютного чемпіона світу у важкій вазі, а також Кубок Мохамеда Алі.

УВАГА: трансляцію бою покаже телеканал «Інтер» у програмі «Великий бокс», яка розпочнеться о 21 години 20 хвилин.

Відзначимо, родинні корені Олександра Усика є в селищі Терни, що в Недригайлівському районі…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.