Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, провів прийом жителів Сумщини з особистих питань

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, провів черговий прийом громадян з особистих питань.

Зокрема, один із заявників від імені жителів села просив розглянути питання щодо приєднання населеного пункту до об’єднаної територіальної громади одного з районних центрів області. Та сільська рада прийняла інше рішення.

І до Анатолія Яковича жителі звернулися як до останньої інстанції.

Анатолій Річкаль надав відвідувачу роз’яснення щодо шляхів розв’язання цієї проблеми.

Жителька іншого районного центру звернулася за допомогою у вирішенні проблем щодо розвитку підприємництва в Сумській області.

Група учасників АТО прийшли до Анатолія Річкаля з пропозицією створення в обласному центрі умов для реабілітації та адаптації воїнів до мирного життя.

Деякі проблемні питання, які порушувалися на прийомі, вирішувалися безпосередньо на місці, решта – взяті під особистий контроль першого заступника голови обласної ради та надані ним відповідні доручення щодо їх розв’язання, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.