«Конотопська битва» на Конотопщині

7 липня 2018 року біля пам’ятного знаку «Шаблі», що розташований на в’їзді у село Шаповалівка, розпочнуться урочистості з нагоди 359-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року.

Початок дійства о 10 годині.

Всі присутні зможуть долучитися до фольклорного етно-батлу, отримати майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва, стати глядачем театру живих скульптур, ознайомитися з туристичними перлинами Конотопщини, переглянути виступ кінного театру Соколиного хутора та відчути себе справжніми козаками: покататись на конях та скуштувати справжньої козацької їжі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.