Зі святом, шановна молодь Сумщини!

У прекрасний літній день відзначаємо прекрасне свято – День молоді.

Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.

Юність і молодість – це не тільки чудові періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Адже цей час є часом дерзань, устремлінь, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

І Ви – нинішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці – незабаром, а дехто й тепер, визначатимете і визначаєте шляхи розвитку рідної Сумщини.

Чимало молоді із Сумської області стало на захист цілісності держави, і нині бореться за мир та спокій в Україні.

Дозвольте привітати Вас зі святом юності й молодості, і побажати здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та мирного неба!

І нехай Ваші плани обов'язково здійснюються, а мрії перетворюються в реальність.

Будьте завжди прогресивними, не зупиняйтеся на досягнутому, йдіть уперед, підкоряючи все нові і нові життєві вершини.

Зі святом Днем молоді!

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.