Засідала комісія з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради

Під головуванням першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолія Річкаля, відбулося чергове засідання комісії з оцінки корупційних ризиків.

До її складу включені керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності.

Відкрив засідання голова комісії Анатолій Річкаль. Він повідомив про необхідність прискорення подальшої роботи комісії з оцінки корупційних ризиків та як найшвидшого внесення відповідного проекту рішення на розгляд депутатів обласної ради.

Члени комісії розглянули низку питань порядку денного, а саме, - стосовно ідентифікації, оцінки корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення у діяльності обласної ради.

У свою чергу, члени комісії повідомили про проведену роботу щодо Робочого плану комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності органу місцевого самоврядування.

За результатами проведеної роботи комісія підготувала звіт, що включає в себе ідентифіковані корупційні ризики, їхні чинники та можливі наслідки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією. Також звіт містить пропозиції щодо заходів із усунення (зменшення) рівня виявлених корупційних ризиків.

За підсумками засідання, комісією одноголосно погоджено оцінку та звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної ради, а також заходи щодо усунення можливих ризиків корупційної діяльності.

У подальшому звіт має затвердити обласна рада та включити його до Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2018 рік, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.