Засідала комісія з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради

Під головуванням першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолія Річкаля, відбулося чергове засідання комісії з оцінки корупційних ризиків.

До її складу включені керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності.

Відкрив засідання голова комісії Анатолій Річкаль. Він повідомив про необхідність прискорення подальшої роботи комісії з оцінки корупційних ризиків та як найшвидшого внесення відповідного проекту рішення на розгляд депутатів обласної ради.

Члени комісії розглянули низку питань порядку денного, а саме, - стосовно ідентифікації, оцінки корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення у діяльності обласної ради.

У свою чергу, члени комісії повідомили про проведену роботу щодо Робочого плану комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності органу місцевого самоврядування.

За результатами проведеної роботи комісія підготувала звіт, що включає в себе ідентифіковані корупційні ризики, їхні чинники та можливі наслідки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією. Також звіт містить пропозиції щодо заходів із усунення (зменшення) рівня виявлених корупційних ризиків.

За підсумками засідання, комісією одноголосно погоджено оцінку та звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної ради, а також заходи щодо усунення можливих ризиків корупційної діяльності.

У подальшому звіт має затвердити обласна рада та включити його до Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2018 рік, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.