Чому в місті Буринь немає української символіки?

Спочатку планувалося написати статтю на цю тему.

Проте, мабуть, стаття не допоможе.

Шановні читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) пройдіться містом, і Ви самі переконаєтеся, що в Бурині національної символіки немає.

І навіть на щоглі, де повинен майоріти Державний Прапор України, і нагадувати щомиті, що Буринь є українсьим містом, – пустка.

Чому?

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.