Команда депутатів-спортсменів Сумщини стала срібним призером VІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів

З 5 і по сьогодні, 9 червня 2018 року, в місті Чорноморськ, що в Одеській області, відбувся ІІІ фінальний етап VІІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад.

До складу збірної Сумщини ввійшли переможці фінальних змагань обласної спартакіади, про яку інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі СУМЩИНА.

Команду очолював перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Щойно відбулася з ним коротка телефонна розмова.

– У загальному заліку наша команда зайняла друге місце, – зауважив Анатолій Якович. – Додому веземо три кубки. Всі учасники нашої збірної команди мають медалі. Вдячний усім депутатам-спортсменам – вони гідно захистили честь Сумщини…

Більш детально про ІІІ фінальний етап VІІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад, який сьогодні, 9 червня 2018 року, завершився в Чорноморську, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

На світлині: команда депутатів-спортсменів Сумщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.