Буринь повертається до реальності…

Про «рекламу», яка стояла в центрі міста Буринь, і сповіщала, що в Бурині 2015 рік, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) писав неодноразово.

Жителі Бурині, спостерігаючи те «диво», ніяк не могли втямити – в якому насправді році вони живуть?

До слова, у місті за цей період вже змінилося третє керівництво (втім, як і в районі), а «реклама» закликала до «Нової Буринщини 2015».

Як повідомляли читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) «рекламні» написи з’явилися ще в 2010 році.

До речі, вже й тієї партії, яка розробляла цю «програму», у природі не існує.

І ось буринці на місці «реклами» бачать такий біленький щит (на світлині).

За інформацією, тут повинен бути вивішений банер з світлинами Героїв Небесної Сотні.

Віддамо належне нинішній міській владі, яка завдяки інформаційній участі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), повернула містян до реального 2018 року...

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.