Через станції Ворожба, Путивль, Конотоп з 9 червня 2018 року курсуватиме потяг «Суми-Одеса»

«Ось і головний позитив літа. Тепер Сумщина має окремий потяг до Одеси. Це результат діяльності небайдужих громадян, постійні звернення народних депутатів Олега Медуниці та Олександра Сугоняко до УЗ з приводу оптимізації залізничного сполучення.

Поштовхом до прийняття позитивного рішення став виступ на засіданні транспортного комітету ВР Олександр Сугоняко.

Наскільки мені відомо ініціатива увести окремий потяг з Сум до Одеси належить в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов. За що ми йому і дякуємо!

Відтепер мешканці Сум, Бурині, Ворожби, Білопілля, Конотопа, Бахмача, Ніжина зможуть комфортно подорожувати на відпочинок до Одеси!» – повідомив Дмитро Власенко, експерт з транспорту, завідувач кафедри економіки та управління Конотопського інституту СумДУ, кандидат економічних наук, доцент.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.