Кубок Недригайлівщини з футболу відбудеться у Тернах

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) є одним з тих, хто відстоював право провести фінальний матч на Кубок Недригайлівщини з футболу у селищі Терни.

У розділі СПОРТ було надруковано статті «Чому б фінал Кубку Недригайлівщини з футболу не провести у Тернах?» та «Тернам поки що проведення фіналу Кубку Недригайлівщини з футболу не світить».

Сьогодні, 6 червня 2018 року, на засідання Федерації футболу Недригайлівщини, де були представники команд ФК «Вільшана», ФК «Олімпік-ВПУ» (Недригайлів), ФК «Космос» (Терни), ФК «Коровинці», ФК «Іваниця», ФК «Недригайлів», ФК «Червона Слобода», шляхом таємного голосування було прийнято рішення.

Відповідно до нього 4 голоси було віддано за проведення фіналу Кубку Недригайлівщини з футболу сезону 2018 року в Тернах, 2 голоси – за Недригайлів.

Один з членів Фелерації футболу Недригайлівщини утримався.

Таким чином, фінал Кубку Недригайлівщини з футболу відбудеться на День молоді в Тернах – 24 червня 2018 року.

У ньому гратимуть «Космос» (Терни) та ФК «Недригайлів» (Недригайлів).

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України з 1983 року.

На світлині: ці команди сперечатимуться за Кубок Недригайлівщини з футболу сезону 2018 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.