Зі святом Святої Трійці!

Дорогі, шановні жителі Сумщини!

На 50-й день після Великодня відзначаємо свято Святої Трійці (Зелена недідя).

І цей день шанований в народі не тільки як християнське свято, але і як символ цілковитого відродження природи.

Тож, нехай у п’ятдесятий день Трійці зійде на всіх Вас світлий і святий, чудодійний Дух великим і променистим щастям, який зігріває неймовірною любов’ю людські душі, окрилюючу надію і бажання добре жити і творити!

У день Святої Трійці нехай наповнюються Ваші душі радістю, думки – мудрістю, а серця – любов’ю!

І нехай успішними будуть Ваші починання, райдужними – перспективи, а життєві дороги завжди ведуть до благополуччя та добробуту, злагоди та спокою.

Віримо і сподіваємося, що на нашій Українській землі мир запанує назавжди!

Зі святом Святої Трійці!

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.