На Сумщині залишиться тільки 5 районів із 18

Про укрупнення районів з 18 до 5 та впровадження секторальних реформ, повідав координатор із правових питань Центрального офісу реформ при Мінрегіоні, директор ГО «Інститут розвитку територій» Юрій Ганущак.

Регіональна конференція на тему у Сумвх – «Місце району в новому адміністративно-територіальному устрою України» – відбулася за ініціативи Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування» спільно з Центральним офісом реформ при Мінрегіоні, Сумською обласною державною адміністрацією та Сумською обласною радою.

На світлині: місто Буринь – поки шо районний центр Буринщини.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.