Зі святом! З Днем Вишиванки!

Кожен третій четвер травня українське суспільство святкує національне свято – День вишиванки.

Адже вишиванка є символом здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, порядності, чесності, любові, святковості, оберіг, одяг миру.

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Саме ж свято запрошує кожного з нас до абсолютно просто вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

Проте така дія має глибокий контекст – йдеться про висловлення своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

І, зазвичай, люди у День вишиванки завжди піднесені та усміхнені.

І це недивно, бо у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Дорогі жителі Сумщини!

Щиро вітаю Вас із Днем вишиванки – одного з найяскравіших національних символів України.

Уміння нашого народу робити свій життєвий простір естетичним вилилося в багатстві орнаментів національного одягу, які пройшли разом з нами цілі епохи.

В усі часи вишиті сорочка чи рушники були дорогими для українців символами, дарували яскравість і тепло.

І в нинішні нелегкі й непрості часи, коли ведеться захист на Сході держави, вишиванка стала справжнім оберігом для українських захисників.

Вишиванка – це завжди свято.

І коли одягаєш її, відчуваєш піднесений настрій, урочистість, а ще – радіє душа.

Приємно, що свято, яке відзначається 17 травня 2018 року, народилося в українському суспільстві, і має всенародну повагу.

Зі святом!

З Днем Вишиванки!

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.