Буринський «Ритм» переміг у Всеукраїнському конкурсі «Танцююча нація -2018»

На ІІІ Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі «Танцююча нація-2018» хореографічний колектив «Ритм» Буринської дитячої школи мистецтв з танцювальною композицією «Прірва» в Золотому фіналі зайняв перше місце.

Колектив виступав у віковій категорії 13-15 років.

Безсумнівно, ця перемога досягнута і завдяки його керівнику Валентини Бондаренко, яка виховала і підготувала таких прекрасних танцівниць.

Фестиваль відбувається під патронатом Головної ради українських офіцерів Всеукраїнської організації спілки офіцерів України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.