На прийом до Анатолія Річкаля звертаються жителі Сумщини з особистими проблемами

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, провів черговий прийом громадян з особистих питань.

Питання, які порушували громадяни, стосувалися, зокрема, надання матеріальної допомоги, сприяння у вирішенні оформлення права власності на житло, судових спорів, працевлаштування тощо.

На усі звернення Анатолій Річкаль пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства і зауважив, що всі вони потребують детального вивчення.

Для оперативного вирішення порушених питань та надання фахових роз’яснень до участі у прийомі громадян долучився заступник начальника Управління майном обласної ради Олексій Сябренко.

За результатами розгляду звернень Анатолій Річкаль дав доручення керівникам відповідних органів виконавчої влади щодо вирішення порушених заявниками питань.

Про їх виконання громадяни будуть проінформовані в установленому законодавством порядку, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.