У ДТП в Білорусії загинув юний футболіст із Сум, шестеро гравців травмовано

13 травня 2018 року близько 7 години ранку на 54 кілометрі автодороги Р-98 «Кам`янець-Шерешево-Свіслоч» поблизу с. Мартинюки автобус зі школярами Сумщини потрапив в аварію, внаслідок якої 6 дітей важко поранені і один хлопчик загинув.

«Я висловлюю глибокі слова співчуття батькам загиблого і тих, хто постраждав у ДТП. Діти зараз перебувають у Брестській дитячій обласній лікарні і, на жаль, є нетранспортабельними. Облдержадміністрація у свою чергу зробить усе від нас залежне, щоб допомогти дітям і їх родинам», – зауважив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, повідомив сайт http://sm.gov.ua

Микола Клочко надав доручення начальнику управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитру Лантушенко тримати постійний зв’язок із батьками постраждалих і, зокрема, родиною загиблого, оскільки вони потребують психологічної допомоги.

Як додав посадовець, вже сьогодні представники облдержадміністрації вирушать на місце події і безпосередньо надаватимуть допомогу і триматимуть зв’язок із батьками і близькими вже у Бресті. До складу делегації від Сумщини ввійдуть керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький і начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова зазначила: «Цю поїзду організувала вчитель Великописарівської школи у рамках українсько-польсько-білоруської ради, яка вже п’ять років організовує обмін досвідом серед дітей. Цього разу у поїздці були 26 дітей з Великописарівського, Краснопільського районів та міст Суми і Глухів. Постраждали тільки діти із Сум».

За її словами, ця поїздка була узгоджена із батьками та школою, тобто усе відбувалось відповідно тих нормативно-правових документів, які є на сьогодні. Наразі такі поїздки узгоджуються тільки на місцях.

Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Twitter висловив співчуття постраждалим: «Щирі співчуття юним футболістам української збірної та їхнім родинам, які постраждали внаслідок ДТП в Білорусі. Доручив дипломатам і медикам надати всю необхідну допомогу».

Також у Twitter Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав: «Зв'язався з послом в Білорусі щодо ситуації з нашими дітьми. Медична авіація ДСНС напоготові. За потреби діти отримають усю необхідну допомогу».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.