З Днем матері!

Дорогі, рідні матері Сумщини!

Як відомо, День матері в Україні відзначається 13 травня 2018 року. Тобто, в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року.

Безсумнівно, це найдобріше і найдушевніше свято на світі!

Безперечно, немає нічого ріднішого, аніж голос мами…

Спасибі Вам за любов, сильніше якої немає нічого в житті, розуміння і підтримку, що допомагають зберігати впевненість в своїх силах.

Будьте здоровими і щасливими, посміхайтесяся частіше, адже бачити Вашу усмішку і знати, що у Вас все гаразд – це радість для кожного з дітей.

Вітаю всіх жінок Сумщини, які з гордістю носять це почесне звання – звання Матері.

У День матері бажаю Вам світлої материнської радості – здорових, веселих і щасливих дітей.

А ще бажаю з роками не втрачати чарівності, яка не перестає надихати і мріяти, сподіватися і любити.

Нехай не тільки святковий день, а й усі дні року наповнюються яскравими досягненнями, успіхами і приємними сюрпризами.

А Ваші душі сяють яскравіше від зірок, і ніколи не старіють!

Хай серця зігріваються від тепла і ласки дітей, а дім завжди наповнюється родинним спокоєм і затишком, миром та благополуччям.

У цей святковий день нехай сонечко зігріває Ваші надії, пташині співи дарують натхнення, а любі діти будуть поруч з Вами, віддаючи Вам тепло і світло своїх сердець.

І нехай Ваше жіноче щастя буде нескінченним, любов – взаємною, краса – квітучою, а удача – постійною.

Хай теплом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Зі святом!

З Днем матері!

З повагою,

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.