У Бурині вже не буде великого футболу?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ детально розповідав про турнір Кубок Перемоги, який відбувся 8 травня 2018 року на Буринському міському стадіоні «Урожай».

Напевне, це був останній турнір, який відбувся саме в Бурині. Принаймі, весною й влітку навряд чи тут будуть футбольні баталії.

Адже ні чемпіонату Буринщини, ні Кубку Буринського району з футболу на цей період не заплановано.

Окремі сільські футбольні команди з району виступатимуть в інших чемпіонатах.

Зокрема, ФК «Гранум» (Сніжки) гратиме у Вмщій лізі чемпіонату Сумщини.

У Бурині команди, скоріш за все, не буде.

Дещо більще тридцяти років тому я приїхав до Бурині працювати редактором районної газети, яку й перейменував із «Прапора Леніна» на «Рідний край».

Так от… Тоді на першість Буринського району з футболу грали 16 команд у першій та другій лігах…

Проводилися весняні й осінні змагання на кубки, інші турніри.

Команда з Бурині регулярно грала на першість Сумської області. Вигравала Кубок Сумщини з футболу…

Іван Житник, член Національної спідки журналістів України.

На світлині: Буринський міський стадіон 12 травня 2018 року.

Фото автора.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.