Скільки гулятимемо у травні 2018 року?

На честь Дня весни і праці, який в Україні відзначається сьогодні, 1 травня 2018 року, відпочиваємо, бо ж офіційний вихідний.

8 травня 2018 року відзначатимемо День пам’яті та примирення. Це пам’ятний день, проте він робочий.

А 9 травня 2018 рік – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – офіційне державне свято, яке теж буде вихідним.

27 травня 2018 року святкуватимемо християнське свято – Трійцю.

І відпочити пощастить 26, 27 та 28 травня 2018 року.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.