Дорогі жителі Сумщини, зі святом Весни і Праці!

1 Травня в Україні відзначається як свято Весни і Праці – символ пробудження природи.

Безсумнівно, весна – це час нових звершень і починань!

І цього святкового сонячного, теплого і лагідного дня бажаю всім Вам здоров’я, щастя, благополуччя, родинного затишку, професійних звершень і невичерпного оптимізму.

Віримо й сподіваємося, переконані й упевнені, що врешті-решт на нашій Українській землі запанують мир та спокій.

1 Травня – день справжнього єднання українців, які щодня розбудовують і зміцніють свою державу, захищають її цілісність, виховують дітей – справжніх патріотів країни.

1 Травня – це свято, яке покликане нагадати про те, що потрібно поважати працю інших людей.

І будь-яка професія, якщо вона приносить користь суспільству, є почесною і повинна бути оцінена по достоїнству.

Нехай же Першотравень несе тільки радість і задоволення від теплої весни та продуктивної праці!

Зі святом!

З повагою, Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.