Погода на Сумщині з 23 по 29 квітня 2018 року: переважно буде сонячно…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУМЩИНА повідомляв, що попередній тиждень підтвердить, що уже встановилася справжня весна.

Температура вдень підвищувалася до +20 градусів і вище, а вночі – до 12-14 градусів і теж з плюсом.

Дні протягом періоду були сонячні й лагідні, сила вітру складала 6-7 м/с.

Правда, в окремі періоди досягала навіть 12-15 м/с.

Нинішнього тижня деколи сила вітру може зростати й до 15-17 м/с.

А от сильні опади на Сумщині поки що не прогнозуються. Хоча, несильні – все ж таки можливі.

Дні в основному будуть теплі й сонячні при температурі вдень від плюс 15 до плюс 22 градусів.

А от вночі температура опускатиметься до +3 градуси (нинішньої ночі) і підніматиметься до +6 - +12 градусів у наступні ночі.

На світлині: 23 квітня 2018 року на станції Путивль.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.