Буринська міська ОТГ: демографічна ситуація

Виконачим комітетом міської ради сформовано соціально-економічного паспорт Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) станом на 01 квітня 2018 року.

До складу Буринської міської об’єднаної територіальної громади входить 19 населених пунктів Буринського району, а саме: місто Буринь та села Верхня Сагарівка, Воскресенка, Вікторинівка, Жуківка, Тимофіївка, Нотаріусівка, Кубракове, Олександрівка, Степанівка, Чалищівка, Суховерхівка, Дмитрівка, Нижня Сагарівка, Атаманське, Успенка, Червона Слобода, Дич, Чумакове, з населенням 14798 чоловік, з яких 8753 особи – це міське населення.

Вікова структура населення громади характеризується так: діти - 2453 особи, пенсіонери - 5374 особи, працездатне населення – 6971 особа.

Як в Україні в цілому, так і на території об’єднаної територіальної громади сформувалася структура населення, для якої характерна висока питома вага осіб старшого віку і низька - молодшого.

Так, по громаді молоді (вік від 18 до 35 років) налічується лише 2742 особи.

Склад населення громади характеризується суттєвою гендерною диспропорцією - спостерігається чисельна перевага жінок над чоловіками.

Негативним є показник по шлюбах: за звітний період укладено 4 шлюби, а от розірвала його 31 родина.

Одним із чинників формування чисельності населення є його природний приріст (скорочення).

Так, за І квартал 2018 року на території громади народилось 16 дітей, а померло - 85 осіб. Саме через таку негативну ситуацію міська рада вирішила підтримати родини, у яких народилися діти.

У І кварталі 2018 року із міського бюджету виділено кошти в сумі 320,0 тис. гривень (по 20,0 тис. гривень за дитину) на одноразову допомогу при народженні дитини : по місту Буринь – 180,0 тис. гривень,Успенському старостинському округу – 20.0 тис. гривень, Жуківському старостинському округу – 20,0 тис. гривень, Червонослобідському старостинському округу – 80,0 тис гривень, Степанівському старостинському округу – 20,0 тис. гривень, повідомив економічний відділ апарату виконавчого комітету міської ради.

На світлині: місто Буринь – центр Буринської міської ОТГ.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.