Погром у Бурині

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав, шо сьогодні зранку, 10 квітня 2018 року, лавочка для відпочинку у Новоселівському житловому масиві виявилася поламаною, а навколо неї ще й лушпиння від соняшникового насіння розкидане.

Безсумнівно, це зробили варвари Бурині, які не мають нічого святого ні в серцях, ні в душах.

Кощунство їхніх дій полягає й у тому, що Пасхальні свята ще тривають…

Проте, як стало відомо БіЖ справжнісінький погром варвари учинили і в Павловському міському парку.

Не пощадили вони навіть і знаменитого вже в усій Україні «Місця для закоханих» (на світлині). Адже таких місць в державі, враховуючи й Буринь, є тільки три.

В інших містах вони стоять десятиліттями, але не в Бурині…

Виникає питання: невже ніхто з жителів міста не бачив ось цих погромів?

А зловмисники, які причетні до них, повинні бути виявлені і покарані відповідно до нині діючого законодавства.

Інакше таке свавілля може привести й до жахливіших наслідків.

Більш детально про погроми інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.