Зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці Марії, дорогі жителі Сумщини!

Вітаю всіх православних з приходом цього світлого і чудового весняного свята – Благовіщення Пресвятої Богородиці Марії, яке щороку святкується 7 квітня.

Бажаю Вам міцного здоров’я, справжнього щастя, взаєморозуміння, щирої радості, духовної наповненості, ніжності і любові!

Нехай Благовіщення принесе у Ваше життя усвідомлення того, що Діва Марія турбується про Вас, захищаючи від усіляких бід, негараздів, образ і розчарувань.

Нехай Ваша віра в добро зміцнюється з кожною хвилиною, а добро наповнює Ваші серця та душі.

У цей чудовий святковий весняний сонячний день будемо славити святу Матір Спасителя, посилаючи їй молитви, дякуючи їй за її материнську турботу і любов!

Будьте щасливі поруч зі своїми рідними та близькими людьми, отримуючи від них тепло і ласку, даруючи їм натомість ніжність, радість та благополуччя.

І нехай на нашій Українській святій землі врешті-решт запанують мир, затишок та спокій.

Зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці Марії!

З повагою, Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.