У Буринському РБК «вінок калиновий сплітали з талантів Буринського краю»

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі КУЛЬТУРА сьогодні, 30 березня 2018 року, в Буринському районному будинку культури відбувся творчий звіт аматорського мистецтва Буринщини «Вінок калиновий сплітаю з талантів Буринського краю».

Він проводиться в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області.

Перед початком заходу у фойє Буринського районного будинку культури гості мали можливість відвідати виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Родинний скарб малої батьківщини від прадідів до майбуття», книжкову виставку поетів та письменників району.

Окрім експонатів виставки у фойє було розташоване стилізоване велике яйце-писанка, поверхня якого пристосована для прикріплення маленької квіточки (яйце-писанка виготовлена учасниками любительського об’єднання «Умілі рученята» РБК, керівник Світлана Головченко).

У фойє, біля виставки, на екрані телевізора демонструвалися фільми народної аматорської кіновідеостудії «Формат» (керівник Олександр Ігнатенко).

Із вітальними словами до присутніх звернулися перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації, начальник відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко, голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко та голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь.

Почесними грамотами Буринської районної державної адміністрації нагороджені Дмитро Кривопишин, звукооператор Буринського районного будинку культури та В’ячеслав Мазнов, учасник аматорської творчості Буринського районного будинку культури.

Святкова програма була цікава, насичена та різноманітна.

Гарний настрій, приємні враження та позитивні емоції подарували глядачам істинні таланти Буринщини, повідомив brn.sm.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.