Конотоп провів у останню путь героя 19-ріного Андрія Кривича

Сьогодні, 30 березня 2018 року, конотопчани провели в останню путь Андрія Кривича, який загинув, захищаючи цілісність України.

Він був бійцем-добровольцем тактичної групи «Сапсан» ДУК ПС, займався аеророзвідкою, не залишав і волонтерську діяльність.

Це вже його друга ротація на передовій, і він у черговий раз привіз також і волонтерську допомогу для бійців.

Куля обірвала життя юнака, коли він здійснював запуск безпілотника.

Він прожив тільки 19 років…

Сотні конотпчан зустрічали тіло загиблого Андрія Кривича (позивний «Діллі»).

Вони на власних автомобілях виїхали за місто, щоб зустріти машину з вантажем 200.

І водії численної автоколони віддали останню шану герою сигналами автомобілі.

...Містян прийшли до будинку на вулиці Вирівський, де жив Андрій. І вони не стримували сліз… Адже в останню путь проводжали зовсім юного бійця, світлого душею й серцем хлопчину, який пішов добровольцем захищати свій український народ…

Присутні на похоронах на колінах проводжали бійця до місця вічного спочинку.

Андрія Кривича поховали на Вирівському цвинтарі…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.