Погода на Сумщині з 12 по 18 березня 2018 року: потепліє…

Інтернет-портал БіЖ у розділі СУСПІЛЬСТВО повідомляв, що попереднього тижня морози, які в лютому (та й на початку березня) були все ж таки досить сильні, поволі відходитимуть.

Так воно й було насправді.

Майже протягом усього періоду на небі з’являлося сонце, інколи ховалося в хмарах.

Словом, березень 2018 року минулого тижня поволі ввійшов у свій звичайний весняний ритм…

Нинішній тиждень практично буде без опадів, хоча в окремі дні їх слід очікувати. Можливо пройде мокрий сніг вперемішку з дощем. Та він не буде інтенсивним, хоча й доволі густим.

Удень температура повітря прогріватиметься до 2-3 градусів тепла.

Уночі можливі невеликі заморозки до мінус 2-3 градусів.

Сильних вітрів теж не передбачається, в окремі дні вони, правда, можуть сягнути 6-7 м/с.

Протягом всього тижня сонце то з’являтиметься на небі, то ховатиметься в хмарах.

У суботу та неділю можливе різке зниження температури та сильні опади.

На світлині: 12 березня 2018 року у місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.