Погода на Сумщині з 5 по 11 березня 2018 року: весна іде…

Хурделиці, заметілі, які останніми днями тривали на Сумщині, вщухли. Хоча такі несприятливі погодні умови й принесли чимало клопотів жителям, але все ж таки весна потроху вступатиме в свої права.

Наступного тижня вже не очікується інтенсивних опадів. Якщо інколи й випадатиме сніг, то він не переходитиме в хурделицю.

Хоча й самі опади малоймовірні.

Та й морози, які в лютому (та й на початку березня) були все ж таки досить сильні, поволі відходитимуть.

І на кінець тижня позначку в мінус 4 градуси вже не перетинатимуть.

Майже протягом всього періоду на небі з’являтиметься сонце. Воно світитиме і більш, і менш яскраво.

Більш-менш сильні вітри спостерігатимуться в перші дні тижні, потім їх сила вкладатиметься в 3-5 м/с.

Словом, березень 2018 року поволі ввійде в свій звичайний весняний ритм…

На світлині: собачка теж чекає на теплу весну.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.