Цього ранку ворог кількома БпЛА атакував Конотоп, повідомила СУМСЬКА ОВА…
Під ударом опинилася цивільна інфраструктура – житловий сектор. Є постраждалі. Медики надають їм усю необхідну допомогу.
Триває пошуково-рятувальна операція. Інформація про наслідки атаки уточнюється.
Є загибла та троє поранених через атаку ворожих БпЛА по Конотопу.
Тіло жінки знайшли під заваламм п'ятиповерхівки, у яку цього ранку поцілив один з безпілотників. Постраждалі в лікарні, повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін.
Місто атакувало кілька ворожих дронів. Також було влучання у приватний будинок. Через ворожу атаку частина Конотопа без світла.
Також постраждала дитина через атаку російських БпЛА по Конотопу
8-річний хлопчик отримав гостру реакцію на стрес, повідомили в прокуратурі.
Уточнено вік загиблої – їй було 78 років.
У лікарні з пораненнями перебувають дві жінки, яким 75 та 41 рік, а ще й 44-річний чоловік.
Ці люди постраждали через влучання рашистського БпЛА по п'ятиповерхівці в Конотопі сьогодні після 5-ї ранку.
Окрім цього, був приліт у приватний будинок.
В обласному центрі рашистський дрон прилетів на город і вибухнув… ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/14272-v-oblasnomu-tsentri-rashystskyi-dron-pryletiv-na-horod-i-vybukhnuv