росіяни вдарили по лікарні в КОНОТОПІ, повідомив міський голова АРТЕМ СЕМЕНІХІН.
Обійшлося без загиблих і поранених, уточнив він.
За повідомленням АРТЕМА СЕМЕНІХІНА, це було не падіння збитого «шахеда», а саме прямий і навмисний удар, оскільки ворожий дрон заходив на ціль безпосередньо по лікарні.
На місці події працюють відповідні служби для ліквідації наслідків обстрілу…
У БУРИНСЬКІЙ ГРОМАДІ рашисти дроном атакували на дорозі легковий автомобіль, а в КРОЛЕВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ – вантажівки на АЗС… ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/14253-u-burynskiy-hromadi-rashysty-dronom-atakuvaly-na-dorozi-lehkovyi-avtomobil-a-v-krolevetskiy-hromadi-vantazhivky-na-azs