На Буринщині торік народилося понад 170 дітей, а померло близько 500 жителів

Станом на 1 грудня 2017 року, за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 24,2 тисяч осіб.

Кількість живонароджених у січні-листопаді минулого року становила 168 осіб, померлих – 481 особа.

Торік державна субсидована підтримка була призначена 8,4 тисяч сімей на загальну суму 1,3 млн.грн проти 6,2 млн. грн у 2016 році.

Окрім того, 2,0 тисяч домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 4,8 млн.грн – це на 41,0 відсотка більше, ніж у січні–грудні позаминулого року…

На світлині:центр міста Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.