Сьогодні вранці, 19 травня 2026 року, російські війська атакували ГЛУХІВСЬКУ ГРОМАДУ на СУМЩИНІ. За попередніми даними, ворог завдав удару двома безпілотниками по цивільній інфраструктурі…
СУМСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА повідомила:
«Загиблі в Глухівській громаді – чоловіки, обоє 1967 року народження.
Водночас зросла кількість поранених.
Наразі за медичною допомогою звернулися двоє чоловіків – 37-річний та 53-річний та дві жінки, яким 58 і 57 років.
На Сумщині унаслідок ворожих атак є загиблі та поранені – розпочато слідство
За даними слідства, 19 травня 2026 року близько 10:00 год ворог атакував, за попередніми даними, двома безпілотниками цивільну інфраструктуру в Глухівській громаді Шосткинського району.
Унаслідок атаки окупантів загинуло двоє цивільних. Також двоє людей поранено.
Пошкоджено адміністративні будівлі та багатоповерхівки.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 2 ст. 438 КК України).
Слідство – УСБУ в Сумській області».
На СУМЩИНІ рашисти поранили 2 людей, пошкодили багатоквартирні та приватні будинки, легкові автомобілі, майстерню університету… ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/14207-na-sumshchyni-rashysty-poranyly-2-liudei-poshkodyly-bahatokvartyrni-ta-pryvatni-budynky-lehkovi-avtomobili-maisterniu-universytetu