СУМСЬКА ОВА повідомила:
«Двоє цивільних на Сумщині загинули внаслідок детонації вибухонебезпечного предмета
Вранці у Путивльській громаді чоловіки виявили частини безпілотника та завантажили їх до автомобіля.
Один із вибухонебезпечних елементів здетонував.
На жаль, внаслідок вибуху загинули чоловіки 45 та 47 років.
Щирі співчуття рідним і близьким загиблих.
Такі знахідки часто можуть становити смертельну небезпеку.
У разі виявлення підозрілих або невідомих предметів – не наближайтеся, не торкайтеся та одразу повідомляйте рятувальників або поліцію».
БУРИНСЬКУ ГРОМАДУ та деякі інші громади СУМЩИНИ атакували рашисти: поранили 7 мирних жителів… ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/14197-burynsku-hromadu-ta-deiaki-inshi-hromady-sumshchyny-atakuvaly-rashysty-poranyly-7-myrnykh-zhyteliv