СУМСЬКА ОВА повідомила:
«Троє людей звернулися до медиків після російського авіаудару по Ямпільській громаді
Постраждалим надали допомогу, ушкодження – не важкі.
Люди перебували на вулиці поблизу місця влучання.
Значно пошкоджено дитячий садок.
Діти його не відвідують – навчання відбувається дистанційно. На щастя, на момент удару в закладі не було ані дітей, ані працівників.
Ворог спрямував по центральній частині громади чотири керовані авіабомби – прицільно по цивільній інфраструктурі.
Триває ліквідація наслідків».
На СУМЩИНІ рашисти вбили двох рідних братів… ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/14142-na-sumshchyni-rashysty-vbyly-dvokh-ridnykh-brativ