Пограбовано Путивльський Молченський жіночий монастир

«Бог поругаєм не буває!»

Шановні путивляни, в ніч з 23 на 24 лютого цього року в Молченському жіночому монастирі було звершено цинічне пограбування храмів монастиря. Розбиті вікна, виломані двері, побиті дорогі ікони, вкрадено срібло, пошкоджено церковну утварь. Про те що грабіжники – люди далекі від Бога і духовності, свідчить той факт, що вони навіть не побоялися і не посоромилися зайти в найсвятіше місце храму, у «Святая святих» – вівтар, шукаючи і там поживу. З ікон знято золоту оздобу. У вівтарі розбита ікона Божої Матері «Умиління», яку монастирю подарували люди на знак вдячності Господу за зцілення їх єдиної дитини від страшної хвороби – раку.

Уявіть собі, як це страшно!!! Знято золотий ланцюжок, який коштує за людськими мірками не багато. І справа не в його ціні. Неоціненна його вартість у духовному контексті – це зцілення хворої людини. Тобто, хвора людина, маючи надію на Бога зцілилась від ланцюгів хвороби і красно дякувала Господу за те. А хтось той ланцюжок викрав – у Господа викрав, бо ж йому жертвували!!! І приніс в дім ланцюг здоров’я, а чи все таки ланцюг хвороби…, вкрадений у Бога?

Прикро, що грабіжники навіть не усвідомлюють, що вкрали не в сестер, не в прихожан, а вкрали у Бога. Вдячна людина жертвує Богу можливо останнє, а покидьок з тих світлих почуттів вдячності збиткується. Викрадаючи матеріальне – те, що тлінне, він закриває собі шлях у життя вічне. Я не буду совістити грабіжників, бо в їх чорних душах не має совісті, у них нічого немає, просто пустка, а то найстрашніше.

Я прошу про одне: «Господи, прости їм, тому що не знають що творять!»

Бог поругаєм, тобто приниженим, осміяним, зганьбленим не буває!!! А людина, що посіє – те й пожне… Той, хто сіє в плоть свою – від плоті пожне тління, а той хто сіє в дух – від духа матиме життя вічне. Слава Богу! Настоятелька Молченського монастиря ігуменя Феодосія».

Про цю подію повідомляється на сторінці «Молченский Монастырь» у facebook.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.