Тенісисти із Сумщини грали на міжнародному турнірі «LIRS-Open» з настільного тенісу

Як розповідав БіЖ у розділі «СПОРТ», юні спортсмени з села Мазівка, що в Путивльському районі, постійно беруть участь у турнірах з настільного тенісу, які відбуваються на Путивльщині та Сумщині.

І нерідко виграють їх, або ж стають на них призерами.

І ось вони вперше взяли участь у міжнародних змаганнях.

Мазівські тенісисти грали на міжнародному турнірі з настільного тенісу «LIRS-Open», який пройшов у місті Жовква Львівської області.

І хоча вони не вибороли високих місць, але набули неабиякого досвіду, виступаючи в таких престижних змаганнях…

На світлині: тренер Валерій Озаренко зі своїми вихованцями.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.