Анатолій Річкаль: «Питання, з якими звертаються жителі Сумщини, не залишаться без уваги…»

Сьогодні, 12 лютого 2018 року, Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, провів прийом громадян з особистих питань.

«Прийом жителів області з особистих питань є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення», – зауважив Анатолій Річкаль.

Керівники органів місцевого самоврядування, на його переконання, повинні допомагати жителям регіону у вирішенні наболілих для них проблем.

Відповідно до графіку та попереднім записом, під час прийому громадян з особистих питань було розглянуто кілька звернень.

Серед них, зокрема, двоє жителів Буринського району звернулися з питанням працевлаштування.

Інші звернення стосувалися виділення матеріальної допомоги на лікування.

Вислухавши заявників, Анатолій Річкаль зазначив, що кожне питання не залишиться без уваги, і по кожному з них прийматимуться відповідні рішення, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.