Апаратна нарада при голові Сумської ОДА (відео)

Сьогодні, 12 лютого 2018 року, відбулася апаратна нарада при голові Сумської обласної державної адміністрації.

На ній, зокрема, обговорювалися питання щодо активізації роботи зі створення об’єднаних територіальних громад у Лебединському районі.

До слова, вже у березні нинішнього року перші дві ОТГ – Бездрицька і Хотінська, що в Сумському районі, – зможуть отримати у комунальну власність земельні ділянки.

Про перспективи медичної галузі на території об’єднаних територіальних громад Недригайлівського району проінформував на апаратній нараді начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко.

Сподіваємося, що читачам БіЖ буде цікаво дізнатися про що ще велася мова на зібранні.

А про це вони дізнаються, коли переглянуть відео… Вів апаратну нараду голова Сумської обласної державної адміныстрації Микола Клочко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.