СУМСЬКА ОВА повідомила:
«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 25 липня 2024
Вночі та зранку росіяни здійснили 9 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 56 вибухів.
Обстрілів зазнали Білопільська, Великописарівська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська громади.
Білопільська громада: з території рф здійснено обстріл FPV дронами (8 вибухів), артилерійський обстріл (4 вибухи) та з ворожого БпЛА відбулося скидання боєприпасів типу «ВОГ» (3 вибухи).
Середино-Будська громада: ворог бив з артилерії (6 вибухів).
Шалигинська громада: був артилерійський обстріл (6 вибухів).
Есманьська громада: 20 мін скинули росіяни на територію громади.
Великописарівська громада: ворог вдарив з мінометів (9 вибухів)».
Війська рф продовжують завдавати ударів по прикордонним районам Сумської області: поліція документує наслідки
За минулу добу окупанти обстріляли 27 населених пунктів. Загалом нараховано 232 удари.
Внаслідок чого пошкоджено чотири приватних домоволодіння та складське приміщення.
За даними фактами слідчі розпочали кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».
Сьогодні у небі над СУМЩИНОЮ відмінусували два рашистських безпілотники… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12304-sohodni-u-nebi-nad-sumshchynoyu-vidminusuvaly-dva-rashystskykh-bezpilotnyky