За минулу добу і сьогоднішні ніч та ранок рашисти по території СУМЩИНИ нанесли майже 110 ударів: пошкоджено приватний житловий будинок…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 10 липня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 2 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 4 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська та Есманьська громади.

Білопільська громада: ворог бив з мінометів (3 вибухи).

Есманьська громада: здійснено удар FPV-дроном (1 вибух).

Поліція Сумщини документує наслідки обстрілів військами рф:

Минулої доби ворог завдав 105 ударів по території Сумської області. Загалом обстрілам з території рф піддався 21 населений пункт.

Внаслідок обстрілів пошкоджено приватний житловий будинок. Постраждалих серед цивільного населення, на щастя, немає.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ отримала нові докази, які підтверджують, що росія ударила по «Охматдиту» ракетою Х-101… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12246-sluzhba-bezpeky-ukrayiny-otrymala-novi-dokazy-iaki-pidtverdzhuiut-shcho-rosiia-udaryla-po-okhmatdytu-raketoiu-kh-101

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.