Сьогодні вночі та зранку по території СУМЩИНИ рашисти нанесли 8 ударів: зафіксовано 16 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 8 липня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 8 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 16 вибухів.

Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Середино-Будська та Зноб-Новгородська громади.

Білопільська громада: здійснено скидання вибухових пристроїв з БпЛА (9 вибухів).

Середино-Будська громада: зафіксовано скидання вибухових пристроїв з БпЛА (4 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: ворог наніс удари FPV дронами (3 вибухи).

Краснопільська громада: росіяни вдарили з міномету (1 вибух)

7 липня, після 23 години ворог наніс ракетний удар по передмістю обласного центру».

По передмістю обласного центру рашисти нанесли ракетний удар… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12243-po-peredmistiu-oblasnoho-tsentru-rashysty-nanesly-raketnyi-udar

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.