ОЛЕГ ЛИСИЦЯ, Герой із села ЧЕРВОНА СЛОБОДА, яке входить до БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Буринська міська рада повідомила, що 4 липня 2024 року біля населеного пункту Часів Яр Бахмуського району Донецької області не стало захисника України ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА ЛИСИЦІ.

Водій взводу технічного забезпечення штурмового батальйону Олег Лисиця повертається до рідної Червоної Слободи, тепер – до місця вічного спочинку.

Висловлюємо щирі співчуття з приводу трагічної втрати рідним, близьким, землякам захисника України!

Про час, місце прощання та поховання повідомлятиметься додатково.

Наші Герої не вмирають! Ми завжди їх пам’ятатимемо!

Сьогодні вночі та зранку рашисти з різних видів озброєєння гатили по 6 громадах СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12240-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashysty-z-riznykh-vydiv-ozbroieiennia-hatyly-po-6-hromadakh-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.