Сьогодні вночі та зранку рашисти з різних видів озброєння гатили по 6 громадах СУМЩИНИ…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 7 липня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 13 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 58 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Краснопільська, Великописарівська, Шалигинська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

Шалигинська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.

Великописарівська громада: ворог бив з мінометів (5 вибухів), ствольної артилерії (7 вибухів).

Середино-Будська громада: здійснено удари FPV дронами (4 вибухи) та артобстріл (6 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: були мінометні обстріли (8 вибухів).

Краснопільська громада: зафіксовано скидання вибухового пристрою з БпЛА (1 вибух) та обстріли з мінометів (20 вибухів).

Хотінська громада: росіяни вдарили з артилерії (2 вибухи)».

Сьогодні вночі у небі над СУМЩИНОЮ силами ППО знищено черговий рашистський «шахед»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12239-sohodni-vnochi-u-nebi-nad-sumshchynoyu-sylamy-ppo-znyshcheno-cherhovyi-rashystskyi-shakhed

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.