Сьогодні вночі у небі над СУМЩИНОЮ силами ППО знищено черговий рашистський «шахед»…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сьогодні, в ніч на 7 липня у небі над Сумщиною силами протиповітряної оборони знищено ворожий БпЛА типу “Шахед”. Дякуємо нашим захисникам неба!

Слава Україні!»

У небі над СУМЩИНОЮ знищено 40 рашистських «шахедів»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12238-u-nebi-nad-sumshchynoyu-znyshcheno-40-rashystskykh-shakhediv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.